Hakkımızda

ÇİĞKÖFTE DÜNYASI HAZIR GIDA kuruluşunun tescilli markası olan ÇİĞKÖFTE DÜNYASI; etsiz çiğköfte başta olmak üzere çeşitli yan ürünlerle birlikte bayilerini destekleyerek sektöründe lider olmayı kendine ilke edinmiştir. ÇİĞKÖFTE DÜNYASI markası olarak önceliğimiz bayilerimize yüksek kârlılık  ve yüksek kazanç  sağlamaktır. Şireketimiz bünyesinde ürettiğimiz çiğköftenin içerisinde bulunan bütün ürünler sektöründe lider olan ve tüm dünyaya ihraç edilen,en kaliteli, en sağlıklı ve  en lezzetli malzemelerden oluşmaktadır. Ürünümüz %100 hijyenik, %100 sağlıklı ve Avrupa standartlarında üretilmektedir. Mevcut üretim tesisimiz İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve İSO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi  belgelerine sahiptir.

 
NEDEN ÇİĞKÖFTE DÜNYASI?
  • Franchising bedeli talep etmez.
  • Bayilerine günlük ve taze ürün sevkiyatı yapar.
  • Karışık olmayan yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sistem sunar.
  • Uzman eğitim kadrosu ile bayilerine eleman yetiştirme konusunda destek sağlar.
  • Cirodan pay ve reklam giderleri adı altında ücret talep etmez.
  • Yurt genelinde ve yurt dışında standart konsept uygular.
  • Bayilerini reklam ve promosyonlarla destekler.
  • Düşük maliyet ve yüksek kazanç sağlar.
 
MİSYON
 
ÇİĞKÖFTE DÜNYASI markası olarak öncelikli hedefimiz değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli olarak üretim sevkiyat ve pazarlama sistemlerine entegre ederek başarılarımızı sürekli kılmak ve yakaladığımız başarıları geleceğe taşıyarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.
ÇİĞKÖFTE DÜNYASI markası yöresel bir lezzet olan etsiz çiğköfteyi tüm Türkiye ve dünyaya en kaliteli şekilde tanıtmayı ve sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 
 
VİZYON
 
ÇİĞKÖFTE DÜNYASI markası mevcut kurumsal kimliği ile gıda sektöründe öncü kuruluş olmayı  ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, mevcut iş hacmini daha da büyütmeyi kendine hedef seçmiştir. 
 
ÇİĞKÖFTE DÜNYASI olarak bayilik sistemimiz ve şubelerimiz vasıtasıyla lezzetimizi ulusal areneda en üst seviyeye çıkararak insanlara iş istihdamı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
 
ÇİĞKÖFTE DÜNYASI markası mevcut bayileri ve çalışanları ile büyük bir aile olmayı başarmış ve bu aileyi daha da büyütmek için en kaliteliyi, en güvenli şekilde müşterilerinin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir.   
 
 
 

Sular Şubemiz - Cemalpaşa Şubemiz - Barajyolu Şubemiz - Barış Manço Şubemiz - İller Bankası Şubemiz - Kenan Evren Şubemiz - Turgut Özal Şubemiz - Mavi Bulvar - Dörtyol Şubemiz - Serinevler Şubemiz - Yeşilevler Şubemiz - Pınar Şubemiz - Kozan Şubemiz - Muş Şubemiz - Kurttepe Şubemiz - İbo Osman Şubemiz - Adana Koop Şubemiz -